Zrinjski savladao Utrecht i kvalificirao se u treće pretkolo Europske lige

Zrinjski je sinoć na domaćem terenu savladao favorizirani Uterecht i u ukupno dvije
odigrane utakmice drugog pretkola, rezultatom 3:2, kvalificirao se u treće pretkolo Europske lige.
Iako je Uterecht od početka krenuo sa napadom i veoma jakom igrom, a Zrinjski imao
problema sa kontrolom lopte ipak se situacija okrenula i uz dobru obranu Brkića domaći
klub je ispunio očekivanja navijača na tribinama.
Zrinjskom je u prilog išlo drugo poluvrijeme u kojem se popravio i u 65. minuti došao do izjednačenja sjajnim golom Hadžića kojemu je asistirao Mandić. Nakon gola igrači su igrali
bolje i jače te na svaki mogući način pokušali doći do gola, međutim, nije im uspjelo pa je publika gledala produžetke.
U prvom produžetku nije bilo uzbuđenja i sve je prošlo bez pogodaka, ali prava drama odvijala se na klupi jer je trener Zrinjskog jedno vrijeme morao igrati bez Rugaševića koji je imao problem s grčevima.
Kraj je ipak došao u 110. minuti kada je Mandić spretno zabio slavljenički gol. U trećem pretkolu Zrinjski će igrati protiv Malmea koji je u drugom pretkolu bio bolji od slovenskog Domžalea.