Warriorsi sinoć porazili Knickse, Jokić Nuggetse doveo do pobjede

Warriorsi, trenutni prvaci, na sinoćnjoj su utakmici dominirali i na taj način porazili Knickse.
Klub je od početka imao prednost pa su u prvoj četvrtini vodili 31:25, a na poluvremenu rezultat
se povećao na 61:49. Treću četvrtinu obilježila su 33 poena Warriorsa, te 19 poena Knicksa,
a u posljednja četvrtina, samim tim i utakmica, završena je rezultatom 122:95. Klay Thompson
bio je najbolji igrač utakmice sa čak 43 poena, dok se Mario Hezonja iskazao za Knickse i postigao 19.
Denver Nuggets također su odigrali dobru utakmicu protiv Miami Heata. Nikola Jokić postigao je triple – double ostvarivši 29 poena, 11 skokova i 10 asistencija te tako Denver Nuggetse doveo do pobjede rezultatom 103:99. Dion Waiters postigao je 15 poena za poraženu ekipu Miami Heatsa.